Očná ambulancia


V našej očnej ambulancii, ktorá je pod jednou strechou s očnou optikou, poskytujeme komplexnú starostlivosť o Váš zrak.


  •   Ambulancia má najmodernejšiu vyšetrovaciu techniku, zmluvy so všetkými zdravotnými poisťovňami a očného lekára MUDr. Ondreja Hulalu, ktorý je pacientom k dispozícii pondelok až piatok od 09.00 do 17.00.
  • Prečo je očné vyšetrenie také dôležité?

  •  Okrem kontroly, prípadne korekcie, vášho zraku a toho, ako dobre vaše oči spoločne fungujú, sa pri očnom vyšetrení vykoná aj kontrola celkového stavu vašich očí. Vyšetrením je možné nájsť aj skoré znaky ochorenia, ako je glaukóm, vysoký krvný tlak a cukrovka. Čím skôr bude problém rozpoznaný, tým väčšia je šanca na úspešnú liečbu.
 
  • Aj keď je váš zrak perfektný, je dôležité, aby ste si nechali svoje oči pravidelne kontrolovať. Objednajte sa na očné vyšetrenie ešte dnes. Kontaktujte nás v pondelok až v piatok od 09.00 do 17.00 na telefónnom čísle 0911/727373, 033/7777777 alebo e-mailom optikazoom@gmail.com.

    Príďte k nám a zažite starostlivosť, ktorú si zaslúžite. Stretnite sa s príjemným a odborným personálom nášho zrakového centra, kde ďalšími výhodami sú vyšetrenie bez čakania, najmodernejšie prístrojové vybavenie, bezbariérový prístup, wifi, občerstvenie, klimatizácia, parkovanie priamo pred budovou.
  • Tešíme sa na Vašu návštevu.